İYİ Parti Onikişubat ilçe teşkilatı Milletvekili aday adayları Av.Neslihan Koca Nergiz ve Saide Adil Gönen ile birlikte mahalle ziyaretleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Ilıca esnafına hayırlı işler temennisinde bulunup sorunlarını dinleyen teşkilat üyeler, Ilıca halkı, esnafı ve ılıca muhtarla bir araya geldi.

İYİ Parti Onikişubat ilçe Başkanı Doğan Murat Kılıç, ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada Ilıca'dan destek sözü aldıklarını belirterek, "Sorunları dinlediğimiz kadarıyla büyükşehir yasasının değişmesinden sonra hiçbir hizmeti alamadıklarını ilettiler. Bölgede gelen turist ve misafirlerin vakit geçirecekleri bir çocuk eğlence parkı dahi olmadığını, temizlik konusunda yetersiz kalındığını, Büyükşehir Belediyesine ait 22 dönüm yer olmasına rağmen yıllardır atıl durumda olduğunu verilen sözlerin tutulmadığını dile getirdiler." dedi. 

Her gezdikleri yerde ortak sorun verilen sözlerin tutulmadığı yönünde, umut olarak da İYİ Partiyi gördüklerini anlatan Kılıç, "Bu bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. 3. kez geldiğimizin farkında olmaları ve bunun neticesinde sadece seçimde değil her zaman gelen bizleri dinleyen İYİ Parti olması sebebiyle gerekli reaksiyonu sandıkta bize verecekleri destek sözünü duymak da bizleri ziyadesiyle mutlu etti. 2023 yılında İYİ Parti iktidarıyla milletimizi hakettiği refah seviyesine ulaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." diye konuştu. 

SARIGÜZEL MAHALLESİNDE COŞKUYLA KARŞILANDI

Şehir merkezine 100 km uzaklıktaki Sarıgüzel mahallesiyle ziyaretlere devam eden teşkilat, burada vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Mahalle başkanıyla birlikte davet üzerine mahalledeki düğüne katılan ekibin Onikişubat ilçesinde gitmediği yer, dokunmadığı insan kalmayıncaya dek çalışmaya ve gönüllere dokunmaya devam edeceklerini aktarıldı. 

Başkan Güngör, TKB Kültürel Mirası Koruma Ödüllerini Sahipleriyle Buluşturdu Başkan Güngör, TKB Kültürel Mirası Koruma Ödüllerini Sahipleriyle Buluşturdu

Sarıgüzel Mahallesindeki silah atışıyla ilgili olarak da paylaşım yapan Kılıç, "Silah sıkmamaları konusunda gerekli uyarıları yaptığımız vatandaşlarımız başkanım bu silah atışları misafirlerimizin şanı şerefine gerekli dikkat ve özeni gösterdiklerini söylediler.Güzel temenni ve dileklerimizi ileterek yeni evlenen çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar dilerim..." ifadelerine yer verdi.