İYİ Parti, Kahramanmaraş’ta kuruluşunun 3. Yılını kutladı.

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Çabukel; “Sayın genel Başkanımız Meral Akşener’in “Medeniyet yolunun taşlarını cesurlar döşer” beyanına kayıtsız kalmayan, kurucularımızın aldıgı tarihi sorumlukla, demokrasi ve adaletin karanlığa gömüldüğü bir ortamda, partimiz Türk siyasetine Güneş olmak için 25 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur. Partimiz kurulduğu günden bugüne göstermiş olduğu demokrasi mücadelesi ile birçok siyasi kuruluşlara örnek olmuş ve kurulacak olan partilere cesaret vermiştir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Başkan Gürbüz’e Ödül Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Başkan Gürbüz’e Ödül

İYİ Parti, Türk milleti için de gerçek bir umut ışığı olmuştur. Parti olarak ‘Bir hayalim var’ diyen, günümüzün getirdiği güçlüklere ve engellemelere rağmen özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, komşuları ile barış içerisinde, istikrarlı ve ön görülebilir bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık, ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir TÜRKİYE hayali ile yanıp tutuşan insanlarla yola çıktık.

Bizler hevesi kırılan genç nesli İYİ yapmak için yola çıktık.

İyi parti, birbirinden cesur bireylerin bir araya geldiği büyük bir ailedir. Ailenin her ferdi TÜRK yurdunda yaşayan bireylere olan sorumluluk bilinci ile çalışmaktadır.

Bizler de, Türkiye’nin gelişen dünyadan kopmasına asla müsaade etmeden, iyi bir ülke için, huzurlu bir toplum için, itibarlı bir devlet, zengin bir millet için, adalet için, özgürlük ve demokrasi için, güçlü ve mutlu bir Türkiye için cesaret ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdüreceğiz.

Bu doğrultuda partimizin 3. Kuruluş yılını büyük bir heves ve coşku ile kutluyor, siyasi hayatta kalıcılığı artık tartışılmaz olan İyi Partinin İktidara yürüyüşüne destek olmaya asil milletimizi davet ediyoruz.

Çağrımız bütün Türkiye’yedir.

...

Mutlu bir Türkiye Olacağız...

KAHRAMANMARAŞ İYİ OLACAK!

TÜRKİYE İYİ OLACAK!” şeklinde konuştu.