Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Bakan Soylu'nun, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na hakaret içerikli söylemlerine karşın, " Bakan Soylu iddialarını kanıtlamak zorunda"dedi.

Ali Öztunç bakan Koca’ya Kahramanmaraş’taki devlet hastanesini sordu! Ali Öztunç bakan Koca’ya Kahramanmaraş’taki devlet hastanesini sordu!

"BAKAN SOYLU DA HESAP VERECEK"

İktidarın seçimlere az bir süre kala karalama kampanyası düzenlemek istediğini belirten Başkan Demir, " Bakan Soylu, Kılıçdaroğlu'na yine iftira üstüne iftira atıyor. Şimdi de Kılıçdaroğlu'nun, İçişleri Bakanlığı’na bağlı Göç İdaresi Başkanlığı’na sorduğu soruları cevapsız bıraktı. Kirli işlerinin açığa çıkmaması için türlü türlü iddialarda bulunarak Kılıçdaroğlu'nu zan altında bırakmak istedi. Seçim yaklaştıkça iftira atarak oy toplamak istedi. Fakat Bakan Soylu da, Cumhurbaşkanı Erdoğan da, kısacası iktidar da ne yaparsa yapsın yükselişimizi, halkın bize güvenmesini asla durduramayacak. Buna engel olamadığı gibi de kendi de bu asılsız iddialar için hesap verecek. Suç at izi kalsın diyerek hayatına devam edemeyecek. Daha da rezil olacak, halkın nezdinde daha da küçülecek. Bizler ise her şeye rağmen halkın yanında olmaya, gerçekleri sormaya, kirli işleri meydana çıkarmaya devam edeceğiz"şeklinde konuştu.