Baklava Şehrinin Markası Hatiçoğlu Baklava İstanbulluların Damağında Vazgeçilmez lezzet oldu.

Gözden kaçırmayın

Kahramanmaraş’ta Kamyonet Yan Yattı! 2 Yaralı Kahramanmaraş’ta Kamyonet Yan Yattı! 2 Yaralı

Otuzbeş yılı aşkın süredir İstanbulluların baklava ve şerbetli tatlılar da uğrak noktası olan HATİÇOĞLU Baklava'nın tatlı serüveni 1987 yılında Kahramanmaraş'ın ünlü pastanelerinden Ferah Pastanesi'nin Baklava ustası Yaşar Bağrıyanık ile başladı.

Hatiçoğlu Baklava'nın kurucusu Yaşar Bağrıyanık kardeşleri ve oğullarıyla birlikte tüm çalışanlarının da Kahramanmaraşlı olduğu Sultangazi İlçesi Malkoçoğlu mahallesinde Eski Edirne Asfaltı yolu üzerinde 1987 yılından günümüze fabrika Showroom başta olmak üzere İstanbul'un dört bir yanına tatlı ulaştırıyor.

Önceki gün Marmara Maraş Basın'dan Eyüp Kadir Kılcı’nın ziyaret ederek imalathaneyi, Showroomu ve dağıtım ağını yerinde inceleme fırsatı yakaladı.

" Bayram,düğün ve özel günlerinizde tatlılar Hatiçoğlu'ndan..."

Hatiçoğlu Baklava ceosu Yunus Emre Bağrıyanık, biz sadece tatlı üretiyoruz.İşimiz en âlâ tatlıyı yaparak müşterilerimizin beğenisine sunmak.
Bizim burada çırağından ustasına, tezgâhtarından kasiyer, şoförüne her bir ferdi Kahramanmaraşlıdır.

Bayramlar başta olmak üzere tüm müşterilerimizin daima hizmetindeyiz. Kahramanmaraşın kurtuluş bayramında tüm çalışanlarımız çete kıyafeti giyer,istiklal madalyalı baklavalar yaparız.Sehrimizin tanıtımına katkı sunarız.

" Kahramanmaraş tatlıları Yunus Emre Bağrıyanık ve Ustaları ile Ulusal Kanallarda Tanıtılıyor. "

Ulusal TV kanallarında (startv) Kahramanmaraş baklava ve tatlıların o çok özel reyhasını nasıl imal edildiğini uygulamalı tarif ediyoruz.

Ürünlerimizde yerli pancar şekeri, doğal fıstık ve tereyağı kullanıyoruz. Müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Bize https://www.instagram.com/haticoglubaklava -  www.haticoglu.com ile 0212 668 15 63 ve 0533 011 70 46 numaralı hatlardan bizimle iletişim kurabilir.
Topkapı - Mescid-i Selam tramvay durağı Mescidi selam son durağı ilerisinde Habibler yönü Sultançiftliği yönünde (Eski Edirne Asfaltı 887/A nolu ) istikametinde.

Baklava Şehri Kahramanmaraş'tır.