Gelecek Partisi, Ankara’da “Gelecek Kalemleri Kitaplarını İmzalıyor” adlı etkinlikte bir araya geldi. Etkinlikte, Gelecek Partisi’nde görev alan ve aktif siyasette bulunan yazarlar, kitaplarını imzaladı.

Gelecek Partisi Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Kültür ve Sanat Politikaları Başkanlığı ve Gençlik Politikaları Başkanlığı’nın düzenlediği etkinlikte, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Selçuk Özdağ, Gençlik Politikaları Başkanı Mustafa Gözel ve Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı Sema Silkin Ün konuşma gerçekleştirdi.

İyi Parti Kahramanmaraş Teşkilatı esnafı ziyaret etti! İyi Parti Kahramanmaraş Teşkilatı esnafı ziyaret etti!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, yaptığı açıklamada, “Fikirden yoksun bir siyaset, ruhunu kaybetmiş bir beden gibidir. Kalemden yoksun bir eylem, bir müddet sonra şiddete, vicdansızlığa yönelebilecek bir kaba iş haline dönüşebilir. Bu perspektifle, Türk siyasetinde ilk kez yine önemli bir çığır açarak Gelecek Partisi’nin yazarlarını okuyucularla buluşturup, siyaseti de kitapla buluşturmak üzere böyle bir etkinliğe imza atıyoruz” ifadelerini kullandı.