Sızıntılara dayanan iddialara göre, Galaxy Z Fold 4'ün batarya konusu biraz karışık. Ancak kaynaklar, bu gelişmeyi "Galaxy Z Fold 4'ten daha uzun pil ömrü bekleyen kullanıcılar hayal kırıklığına uğrayabilir" şeklinde verdiler.

Samsung, katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 3'ü geçtiğimiz yıl ortaya çıkarmıştı. IPX8 sertifikasına sahip telefonda S Pen desteği (S Pen Fold Edition) mevcuttu. Bu yıl ise Samsung'un Galaxy Z Fold 4'ü ortaya çıkması bekleniyor. Galaxy Z Fold 4'ün özellikleri arasında neler olacağı konusunda henüz kesin bir bilgi yok. Ancak yapılan son bir sızıntı, özellikle telefonun batarya kapasitesini merak edenlerin dikkatini bir hayli çekmiş durumda.

DDoS saldırılarından birinin tespit edildiği açıklandı! DDoS saldırılarından birinin tespit edildiği açıklandı!

GALAXY Z FOLD 4'ÜN PİL SIZINTISI ÜZEBİLİR

Son sızıntı, Galaxy Z Fold 4'ün batarya kapasitesinin Galaxy Z Fold 3 ile yaklaşık olarak aynı olacağını gösteriyor. GalaxyClub'ın iddiasına göre Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Fold 3 gibi çift batarya düzenine sahip olacak. İlk bataryanın kapasitesi 2.002 mAh, ikinci pilin ise 2.268 mAh olacağı söyleniyor. Yani toplam batarya kapasitesi 4.270 mAh olarak karşımıza çıkacak. En azından iddialar bu yönde.