Saadet Partisi Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Erkan PINARBAŞI seçim çalışmalarına kapsamında Çakıroğlu ve Çakallı Hasanağa mahallelerinde Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn.Mustafa Vahdet SÜRÜCÜ ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi.

Seçime 5 gün kaldı. İktidar partisinde panik ve telaş zirvede. Her geçen gün kan kaybediyor. Saadet partisine atılan iftira ve karalama kampanyası son sürat devam ediyor. 17 yıldır Saadet Partisini ağzına almayanlar bugün koro halinde, televizyonlarda ve seçim meydanlarında utanmadan iftira atıyorlar. Aslında bunlar bize teveccüh sağlıyor. Atılan iftiraları herkes biliyor. Millet “yok artık kardeşim, yuh” diyorlar. Dün de Antalya’da gece saatlerinde şehirde sözde HDP tarafından CHP, İYİ Parti ve Saadet Partisinin ittifak yaptığı şeklinde bir broşür dağıtılmış. Bu siyasette gördüğüm en alçak iftira. Bu alçaklığı yapanlarda hiç mi Allah korkusu yok. Bir oy daha kaybetmemeyim diye şerefi ayaklar altına alanlara diyecek bir şeyim yok. Yazıklar olsun.

BE-KA!!!  “BELEDİYELERİ KAYBETME” KORKUSU…

Çatlasalar da patlasalar da Saadet Partisi yükseliyor. Bunu herkes biliyor. Yolundan şaşmadan, güce teslim olmadan, her türlü zorluğa rağmen dimdik ayakta. Bu dik duruşu sergileyemeyenler bize karşı bir düşmanlık içerisinde. Şimdi son tiyatro konusu “BE-KA!!! Belediyeleri Kaybetme” korkusu. Buna kimse inanmıyor. Şimdi Türkoğlu Belediye Başkanı ben olsam dünya bize mi saldıracak, ülke mi yıkılacak ne olacak yani kıyamet mi kopacak. Yine hizmetler devam edecek, su saatleri okunacak, parklar bahçeler, yollar yapılacak. Biz bu hizmetleri daha iyi yapacağımızı iddia ettiğimiz için aday olduk. Yok BEKA, yok bilmem ne. Sakin olun beyler savaşa girmiyoruz. Ancak Türkiye’de sadece AKP’nin BEKA problemi var. Bunu en iyi kendileri biliyor.

Türkoğlu’nda Kaçak Sigara Operasyonu Türkoğlu’nda Kaçak Sigara Operasyonu

AKP’YE SESLENİYORUM. EMANETLERİ GERİ VERİN…

Milli Görüş sayesinde toplumda güven ve itibar kazanan vefasız arkadaşlar bizden ayrılıp gitti. Giderken de bizi böldü. Yetmedi bir daha böldüler. Yetmedi bir daha… AKP’yi Erbakan kurdu, Hoca iki partiyi birden yönetiyor hikâyesi ile 17 yıl geçirdiler. Ama milletimiz bu yalan hikâyeyi gördü. Artık hikâye bitti. Beraber ıslanan arkadaşlar artık selamlaşmıyor. Onlar da milli görüşçü, onlar da sizin partili değil mi diyen vatandaşımız, en büyük cevabı yine kendiler verdi. Kimlerle yola çıktılar, bak kimlerle kaldılar. Artık insanımız bu sorun siyasetinden, suçu hep başkasında bulmadan ve en önemlisi kutuplaştırmadan bıktı usandı. Sahada yakinen görüyoruz ki millet sandıkta büyük bir ders verecek. Biz de artık AKP’den hikâyeye aldanan vatandaşlarımızın emanet oylarını geri istiyoruz.

KARDEŞLİĞE İHTİYACIMIZ VAR...

Ülkemiz dünyanın geldiği noktayı da göz önüne aldığımızda maddi ve manevi anlamda ayağa kalkma mecburiyetindedir. Ülkemizin en önemli ihtiyacı kardeşlik hukukunun tesis edilmesidir. Kutuplaşma ve gerilim bizi istenmeyen sonuçlara götürür Allah korusun. Bu coğrafyada birlik ve beraberlik çok önemli. Bu topraklarda yaşayan herkes bizim kardeşimizdir.  Öyle olmak zorundadır. İnsanlara hiçbir delil ve iddia yokken terör  yaftası atmak son derece yanlıştır. Bu iddialar insanların şeref ve onurunu ayaklar altına almaktır. Varsa suç gereğini yap yoksa da Allah rızası için SUS!!! 

BELEDİYECİLİKTE DESTAN Yazacağız...

İddia ediyorum, Türkoğlu’nda destan yazacağız. 50 yıl sonra bile bizi konuşacak. İlçemize kalıcı hizmetler yapacağız. Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşayacağı bir ilçe olacak. Türkoğlu sanayi, tarım ve hayvancılık için çok müsait bir konumda. Gerekli girişimler sonucu dev sanayi fabrikaları açılabilir. Tarım ve hayvancılıkta da mevcut durumdan bambaşka bir konuma getireceğiz. İşsiz tek bir vatandaşımız kalmayacak. Belediye başkanının vizyonu farklı olmalı. Sığ düşünceden kurtulmalı. Ucuz reklamdan kaçınmalıdır. Yakışmaz… Büyük düşünmeli, ufku geniş, bambaşka olmalı. Her yönüyle ilçeye katkı sağlamalı. İlçenin ekonomik, kültürel ve sosyal her yönünü düşünmeli. Çağın önüne geçmeli ancak geçmişten kopmamalı. Kültürel değerlerimizi korumalı ve yaşatmalıyız. Özellikle gençlerimizin evden çıkıp oynamasını, koşmasını en önemlisi düşünmesini sağlamalıyız. Daha mutlu ve huzurlu aileler için konferanslar ve eğitimler verilmeliyiz. İlçemizin eğitim seviyesi yüksek olmalı. Bunun için Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli çalışıp daha kaliteli bir eğitim için mutlaka projeler üretmeliyiz. Öğrencilerimizin maddi ve manevi tüm ihtiyaçları derhal giderilmeli. En çok fen lisesine, en iyi üniversitelere neden bizim çocuklarımız gitmesin. Yaşayan her canlı bize emanettir. Kurumuş bir ağaç, açlıktan ölen bir hayvan bize emanettir vebaldir.  Bu sorumluluk ve inançla çalışacağız. 

Bu vesileyle vatandaşlarımıza saygılarımı sunuyorum. Desteklerini bekliyorum.