Müzik ve lezzet tutkularına özel sunduğu sıra dışı konseptiyle gençlerin ve genç kalanların favori mekânı olan Dorock XL, İstanbul’un yeni konser mekanı “Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi”nde bir birinden özel isimleri ağırlamaya deva ediyor. 22 Nisan’da Kemancı Warm Up gecesi düzenleniyor.

Japon otomotiv üreticisi açıkladı! Ülke içi üretimin son 45 yılın en düşük seviyesi! Japon otomotiv üreticisi açıkladı! Ülke içi üretimin son 45 yılın en düşük seviyesi!

Dorock XL Kadıköy, Dorock XL Heavy Metal ve Dorock XL Rooftop’ın ardından zincirin yeni üyesi; Fitaş Pasajı’nın 1. katındaki Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi ile Beyoğlu’na yeniden eski canlılığına kavuşturmayı hedefliyor.

 Bu amaçla bir birinden özel ismi ağırlayan Dorock XL Venue Fitaş Sahnesi, 22 Nisan’da özel bir geceye imza atıyor. İzleyicileri zamanda yolculuğa götürecek olan etkinlikle İstanbul’un en ünlü rock kültürü mekanı Kemancı yeniden doğuyor.

Dorock XL Venue’nün misafirleri dilerlerse, konserler öncesinde Fitaş Pasajı’nın terasında yer alan Dorock XL Rooftop’ta keyifli vakit geçirebilir.