DKY Cadde projeleri hangileri genel olarak bakıldığı zaman en değerli ve en kalabalık bölgelerinden biri olan Bağdat Caddesi’nde hayata geçerek birçok ayrıcalık deneyimi sunmaktadır. DKY Cadde projeleri, Anadolu Yakası’nın kültür, alışveriş, restoran, kafe, parklar ve cazibe merkezi olarak bilinen Bağdat bölgesinde 50 ila 100 farklı konut sayısıyla kentsel dönüşüm göz önüne alınarak inşa edilmiştir.

DKY İnşaat sadece bu bölgede değil İstanbul’un çeşitli bölgelerinde göz dolduran ve kıymetli projelerini de gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam ediyor. DKY projeleri kapsamında sunulan bu imkanlar kaliteli yapılarının yanında uygun fiyatlarıyla alıcıları cezbetmektedir.

DKY İnşaat En Dikkat Çeken Projeler

DKY Cadde projesi DKY İnşaat kapsamında en sık dikkat çeken projeler arasındadır ve özellikle Göztepe 05, Suadiye 12, Erenköy 86 projelerini ve daha fazlasını tamamlayarak satışlarını sunmuştur. DKY İnşaat tarafından sunulan tüm bu projeler birçok avantaja sahiptir ve müşteriler tarafından en beğenilen özellikler ise eşsiz manzaralarıyla oldukça fazla dikkat çekmesidir.

Kendine değer verenleri ve hayatında daha konforlu bir yaşamı amaçlayanlar için bu zamana kadar binlerce konut sunan DKY İnşaat, yaşam alanlarınızı en konforlu hale getirmek amacıyla birçok başarılı projeyi ele almıştır ve bunlardan en önemlisi olan kentsel dönüşüm konusunu da göz önüne alarak bu şekilde projelerini hayata geçirmiştir.

Hem İç Hem Dış Mimaride Profesyonellik

DKY İnşaat bu zamana kadar Cadde projesinde, DKY Sultangazi projesi ve daha birçok proje kapsamında hem iç konforu hem de dış mimaride şıklığı hedeflemiştir. İstanbul’un en dikkat çeken ve göz önüne çıkan bu projeler profesyonel iç ve dış mimarlar tarafından tasarlanmıştır. Baktığınızda bile içinizi açan ve senelerde oturmak isteyeceğiniz bu yapılar mükemmel şıklıkta ve konforda hazırlanmış iç mimarisiyle öne çıkıyor.

Katliam gibi kaza! 3 kişi öldü, 5 kişi yaralandı Katliam gibi kaza! 3 kişi öldü, 5 kişi yaralandı

Sosyal yaşamınızın canlanacağı ve aynı zamanda her bireyin, her ailenin yaşamına uyum sağlayacak yapıların yanı sıra mükemmel manzaralarla öne çıkan DKY Cadde projeleri de bu kapsamda öne çıkıyor ve özellikle ailenizi, sevdiklerinizi emanet edeceğiniz dairelerle depremden de korunabileceksiniz.

DKY Cadde Projesinde Uygun Fiyat Avantajı

DKY İnşaat, sadece Cadde projesi değil aynı zamanda her aileye ve her bütçeye yönelik bir ödeme planı sağlıyor bu nedenle oldukça avantajlı olan fiyat performans olarak da her bütçeye hitap eden DKY İnşaat ile hiç vakit kaybetmede başvurabilirsiniz. Konut ve gayrimenkul alanında öne çıkan ve İstanbul’da en sık rağbet gören DKY İnşaat, satış rekorları kurarak her ay binlerce aileyi ev sahibi yapıyor.

Başarısının arkasında güvenilir ekipler, başarılı mimar ve mühendisler bulunan ve her işe büyük bir titizlik ve tam kapsamlı bir proje ile başlayan DKY İnşaat, DKY Cadde projelerinde de profesyonelliğini göstermiş ve birçok kişiye hitap edecek konutlarını sunmuş, sunmaya da devam etmektedir.