Gaziantep'te darbedilerek öldürüldüğü tespit edilen 3 yaşındaki Lina Nazlı Erba herkesin yüreğini yaktı.

Kızlarını aramak için Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katılan Melissa İlhan'ın anlattıkları ise programa damga vurdu. Anne İlhan, "Kızlarımı görebilmek için bazen günde 25-30 kişiyle birlikte oluyordum" dedi. Avukat Rahmi Özkan ise küçük Nazlı'nın ölümünden anneyi sorumlu tuttu.

Müge Anlı'nın programına kayıp çocuklarının bulunması için başvuran Melissa İlhan'ın açıklamaları izleyenlerin kanını dondurdu. Eşinden boşandığını ve sığındığı çocukluk arkadaşı ve sevgilisi tarafından fuhuşa sürüklendiğini dile getiren İlhan, iki kızını da para karşılığında gördüğünü söyledi.

"SOSYAL MEDYADAN MÜSTERİ ÇEKİYORDUK"

Yaklaşık 1,5 yıldır kendisinin arkadaşı tarafından zengin erkeklere pazarlandığını, fotoğrafının çekilip sosyal medyadan müşteri bulunduğunu söyleyen Melissa İlhan, bazen koyulan kotayı doldurmadığında 25-30 kişiyle birlikte olduğunu öne sürmüştü.

derin-dondurucuda-cansiz-bedeni-bulunan-nazli-nin-15312217_2606_m

CANSIZ BEDENİ DERİN DONDURUCA BULUNDU

Kahramanmaraş'a şarj istasyonları ne zaman gelecek? Kahramanmaraş'a şarj istasyonları ne zaman gelecek?

Kotayı dolduramadığı takdirde çocuklarını görememekle tehdit edilen İlhan'ın ifadeleri sonrasında Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı hareket geçti. Haber alınamayan 3 yaşındaki Lina Nazlı Erbay ise ihbar üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin Seyrantepe Mahallesi'ndeki Mehmet Aksu'ya ait giyim mağazasının mutfağının derin dondurucusunda küçük Lina Nazlı'nın cesedi bulundu.

NAZLI'NIN ÖLÜMÜNDEN ANNEYİ SORUMLU TUTTU

Gelen ölüm haberiyle yıkılan anne ve baba canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. Müge Anlı küçük kızın aylardır orada olduğu bilgisini paylaştı. Avukat Rahmi Özkan ise acı olaydan anneyi sorumlu tuttu. Özkan, "Hakkıyla annelik yapsaydın, çocuklarına başına bunlar gelmezdi" dedi.