Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bağlar İlçe Başkanı Recep Yavuz, Türkiye Raporu Direktörünün seçim sonucu anketini kamuoyuyla paylaşmasının ardından değerlendirmede bulundu.

"BAĞLAR İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ"

Cumhur İttifakının hiçbir ankette seçimi önde götüremediğini belirten Başkan Yavuz, "Türkiye Raporu Direktörü Can Selçuki, son yaptıkları seçim anketinin verilerini paylaştı. Nisan ayının ilk haftasında bilgisayar destekli telefon yoluyla Türkiye çapında 1500 kişi ile gerçekleştirilen anket İstanbul Ekonomi Araştırma kaynakları ve finansı ile gerçekleştirildi. Partilerin kararsızlar dağıtıldıktan sonraki oy oranları ise şöyle:
 
AKP: Yüzde 32, CHP: Yüzde 25, İYİ Parti: Yüzde 15, HDP: Yüzde 11, MHP: Yüzde 7 görüldüğü üzere Millet İttifakı her ankette önde. Çünkü halk gerçekleri görüyor. İktidarın ülkeyi daha da kötüye götürdüğünü, bir şey yapmadıklarını, boş vaat verdiklerini, işlevsiz olduklarını, sadece yancılarını zengin ettiklerini, halkı ise kuru ekmeğe mahkum ettiklerini çok iyi biliyor. Biz de bu süreçte durmuyoruz. Türkiye'nin dört bir yanında halkımız için, Türkiye için çalışıyoruz. Bilhassa Bağlar ilçesinde seçim çalışmalarını hızlandırdık. Bol bol halkla bir araya geliyoruz. Esnafımızın derdini dinliyoruz, bu dertleri de not alıyoruz. Düzelteceğimizin de sözünü veriyoruz. Ev ev geziyoruz vatandaşlarımızla iç içe olmaktan gurur duyuyoruz"şeklinde konuştu.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kahramanmaraş'a ayrı bir ilgisi var! Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kahramanmaraş'a ayrı bir ilgisi var!