Büyükşehir Belediyesi, spor alanında göstermiş olduğu başarılarla adından sıkça bahsettiren Şehit Fatih Saylak İlk ve Ortaokulu’nda çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Onikişubat Kale Mahallesi’nde bulunan Şehit Fatih Saylak İlk ve Ortaokulu’nda bir dizi düzenleme gerçekleştiriliyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından başlatılan çalışmalarla okul bahçesinin zemini tamamen yenileniyor. Bu çalışmanın tamamlanmasının ardından ise çocuklar için okul bahçesine spor alanları oluşturulacak. 

Kahramanmaraş’ta uyuşturucu tacirlerine operasyon! Kahramanmaraş’ta uyuşturucu tacirlerine operasyon!

Şehrimizi Temsil Edeceğiz

Şehit Fatih Saylak Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Fikret Demir, “Şehir genelinde ortaokullar arasında düzenlenen küçük kızlar kort tenis turnuvasında okulumuz il birincisi oldu. Bu kapsamda, 25 – 30 Nisan tarihleri arasında Adana’da düzenlenecek olan bölge turnuvasında şehrimizi temsil edeceğiz. Büyükşehir Belediyesi tarafından da okulumuzda bir dizi çalışma gerçekleştiriliyor. Öğrencilerimize yeni spor alanları oluşturuluyor. Çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör ve ekibine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.