Sultangazi Belediyesi tarafından çevre bilinci ile ilgili farkındalık oluşturmak için yayınlandığı reklam filmi tepki topladı.

'Bunu anlatacak ithal yöneticiler yapar'
Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Tanıtım flmine çok sert tepki göstererek, Flimde Sultangazi halkını maganda, korkak,  çevre düşmanı olarak gösteren ithal belediye yöneticilerinin ilçe halkının, örf,adet gelenek ve gördüklerinden bi haber olduğunu yine gözler önüne serdiğini ifade etti

Reklam flmini de beceremediler!.
Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun’un da sosyal medya hesabından paylaştığı reklam filmine Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı Ramazan Altan da tepki göstererek, “Filmdeki amacı anlayamadık" diye konuştu.

Reklama halkın kaç lirası ödendi!
Çevre bilincini şiddet ile nasıl bağdaştırıp, bunu da çok büyük iş yapmışlar gibi yayınlıyorlar. Daha da önemlisi bu film için belediye bütçesinden ne kadar ödeme yapıldı” dedi.


Altan' böyle bir tanıtım kabul edilemez"
Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı Ramazan Altan, sokaklar hepimizin ve temiz tutmak elimizde sloganıyla paylaşılan reklam filminde şiddet unsuru neden kullanılır diye sordu.


Halk birbirine düşürülmekmi isteniyor?
Başkan Altan şu şekilde konuştu; “Filmde ‘Görünmez kazalara yol açmamak için, çöpünü belirlenen noktalara at’ deniyor. Yani halka yerlere çöp atanlara karşı şiddet uygulayabilirsiniz, bunları biz görünmez kaza olarak kabul ederiz mi deniyor?

Demirağ'dan Kadir Gecesi mesajı! Demirağ'dan Kadir Gecesi mesajı!

 
Sultangazi halkı duyarsız değil!.
Bu filmi kabul etmek mümkün değil. Halkımız ne korkak, ne çevresine karşı duyarsızdır. Bu filmin derhal kaldırılmasını ve Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun’un da vatandaşlarımızdan özür dilmesini bekliyoruz” dedi.