Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Av. Mürşide Gizem Yıldırım, Kadir Gecesi dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Av. Yıldırım, "Ramazan ayı boyunca tutulan oruçların, yapılan ibadetlerin kabul olmasını dilerim. Yaratılmışların en şereflisi, iki cihanın sultanı Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)'a ilk vahyin geldiği, hayatımıza ışık tutan Kur'an-ı Kerim'in indirilmeye başlandığı Mübarek Kadir Gecesi, dargınlıkların barışılması, kardeşlik duygusunun ve çok ihtiyaç duyduğumuz bütünlüğümüzün kazanılmasında büyük bir fırsattır. Bu önemli fırsatı hayırlı bir şekilde değerlendirmeli, en güzel dileklerle bizleri yoktan var eden Allah'a ellerimizi açıp yalvarmalıyız, hamd etmeliyiz. Duaların geri çevrilmediği ve bu gecede, önce kendimizi için tövbe istiğfar etmeli sonra, Dünya üzerinde zülüm gören, sıkıntı çeken bütün kardeşlerimize dualarımızla yardımcı olmalıyız. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini, sıkıntılarının giderilmesini Allah'dan (C.C.) niyaz ederim" dedi.

Kahramanmaraş milletvekili Prof.Dr.Sefer Aycan'ın Sağlık Personeli hakkında konuşması Kahramanmaraş milletvekili Prof.Dr.Sefer Aycan'ın Sağlık Personeli hakkında konuşması