Kayseri’den 25 ve 26. Dönemlerin de Milletvekili Adayı olan, Sağlık Bakanlığı,Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Hasta Ve Çalışan Hakları Daire Başkanı Avşar Aslan Göksun’da bazı ziyaretlerde bulundu.

Daha önce Göksun’da 8 yıl kalarak Göksun halkı ile arasında kopmaz gönül bağı oluşturan Başkan Aslan gerçekleştirdiği tüm ziyaretlerinde özel ilgi ve alakayla karşılandı. Yapmış olduğu vefa ziyaretleri kapsamında Göksun Devlet Hastanesi Personeli, Fotoğraf Sanatçısı Halil İbrahim Yağmur ve Ziraat Odası Başkanı Selim Cüce’yi ziyaret etti.

Başkan Cüce, Başkan Aslan’a ziyareti anısına 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı haftası olması münasebetiyle ’Cumhuriyeti biz böyle kurduk’ sözlerinin yer aldığı özel bir tablo takdim ederek, ‘vafanın gereği olarak gerçekleştirmiş olduğu ziyaretinden dolayı teşekkür ederim’ diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Başkan Aslan ise Göksun’un kendi için çok önemli olduğunu ve her Kahramanmaraşlı içinde saygı, sevgi ve muhabbet duyduğunu belirterek, şunları kaydetti;

Göksun Belediyesinden Aşure İkramı Göksun Belediyesinden Aşure İkramı

“Bizler aynı coğrafyanın insanlarıyız. Aramızda kopmayacak gönül bağı var. Bildiğiniz üzere Kayseri’de 25.ve 26.Dönem Milletvekili Adayı oldum. Kayseri’de yaşayan Kahramanmaraşlı ve Göksunlu hemşerilerim her an yanımda olmaları ve açıktan destek vermeleri beni çok mutlu etti. Kendi evlatlarında ayırt etmediler ve her zaman onların vermiş olduğu moral ile motive olarak sahada daha çok azimle çalıştım. Sıla-i Rahim için Sarız’a geldim tabiki Göksun ’ada gelmeden olmazdı kadirşinas vefalı ve cömert insanları görmeden gidemezdim. Sizlerin aracılığıyla gerek seçim bölgemde yanımda olup moral veren, gerek sosyal medyadan desteklerini belirten tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Unutmasınlar ki Sağlık Bakanlığında kapısı her zaman açık bir evlatları var. Tüm hemşerilerime selamlarımı gönderiyor, hayırlı günler diliyorum.” dedi