Alpedo Kervan Lezzet Gurubu Muğla'nın Marmaris ilçesinde çıkan yangında gece gündüz demeden çalışan orman savaşçılarına dondurma dağıttı.

Kahramanmaraş'ta otomobil ile hafif ticari aracın çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı Kahramanmaraş'ta otomobil ile hafif ticari aracın çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı

Alpedo Kervan Lezzet Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğu, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi’nin kendilerini bizzat ayarak dondurma dağıtımından dolayın teşekkür ettiğini söyledi.

Başkan Kervancıoğlu yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeler yer verdi.

“İçimiz yanarak yangını takip ettik. Marmaris için çok kötü bir yangındı. Burada devletimiz bütün imkanlarını seferber etti. Bu yangını biz de kervan lezzet grubu olarak 3 gün boyunca takip ettik. Ve sonrasında orada neler yapabiliriz nasıl destek olabiliriz hep düşündük. Tarım ve Orman Bakanımız Prof. Dr. Vahit Kirişçi’yle telefon görüşmemiz oldu. Görüşmemizde kendilerine üzüntümüzü iletirken geçmiş olsun dileklerimizi ifade ettim. Sonra yangın bölgesinde görev yapan orman personellerin yürekleri serinletmek adına Kahramanmaraş’tan dondurma gönderdiğimizi ifade etti. Marmaris’e ulaşan dondurmalarımızı bakanımız bizzat kendileri yangında görev yapan orman personellerine ikram etmiş. Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi’ye ve orman personellerine çalışmalarında dolayı çok teşekkür ediyorum. Ülkemizde inşallah böyle durumları bir daha yaşamayız.”