CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, İstanbul Yenikapı’da düzenlenen Kahramanmaraş Tanıtım Günleri organizasyonunun çok değerli olduğunu ve bu tarz etkinliklerin her yıl yapılmasının Kahramanmaraş’ın tanıtımına büyük katkı sağlayacağını ifade etti.

Ali Öztunç, ‘Ak Parti-Mhp Koalsiyon Hükümeti Kahramanmaraş'ın Deprem Gerçeği ile İlgili Kılını Kıpırdatmıyor’ Ali Öztunç, ‘Ak Parti-Mhp Koalsiyon Hükümeti Kahramanmaraş'ın Deprem Gerçeği ile İlgili Kılını Kıpırdatmıyor’

İstanbul Yenikapı’da düzenlenen Kahramanmaraş Tanıtım Günleri etkinliğine katılan CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, tanıtım organizasyonunun Kahramanmaraş için önemli olduğunu söyledi.

Etkinlikte emeği geçen herkesi kutladığını ifade eden Öztunç, “Bu etkinliği yapanları desteklemek lazım, kutlamak lazım. Tabi bana göre bu etkinliğin biraz daha canlı olması gerekirdi. Uzunca bir süre yapılamadı ve bunu artık her sene yapmak gerekiyor. Çünkü bu organizasyonlar her sene yaptıkça büyür. Aynı zamanda bu tarz etkinlikleri sadece İstanbul’da değil, Ankara’da da İzmir’de de yapmak lazım. Emeği geçenleri kutluyorum ve destekliyorum. Hayrettin Güngör Bey bu tarz etkinliklerle daha fazla vakit geçirirse daha başarılı olur Kahramanmaraş’ı tanıtma konusunda. Aynı zamanda bu etkinliğin Yenikapı’da yapılmasında verdiği desteklerden dolayı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne de teşekkür ediyorum” dedi.