Kahramanmaraş'ta faaliyet gösteren HK Yapı ve Dekorasyon Yönetim Kurulu Üyelerinden Abdülhamit Kırlı, Maraş Pusula Haber'e firmanın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Hayrullah Mahallesi Kültür Park civarında bürosu bulunan ve kentte yapı dekorasyon, iç ve dış dizayn olmak üzere birçok alanda hizmeti bulunan HK Yapı, yaptığı çalışmalarıyla beğeni topluyor. 

OMR_5055

12 yıla aşkın süredir sektör içerisinde bulunan firmanın yöneticilerinden Abdülhamit Kırlı, gergi tavan, asma tavan, alçı, kartonpiyer, duvar kağıdı gibi dizayn alanında faaliyet gösterdiklerini, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuklarını söyledi. 

Başkan Fırat Görgel, Kahramanmaraş’ın Anlatarak Bitmeyecek bir Mirası Var Başkan Fırat Görgel, Kahramanmaraş’ın Anlatarak Bitmeyecek bir Mirası Var

Kaliteli hizmeti müşterilerine en uygun fiyatlarla sunmayı hedeflediklerinin altını çizen Kırlı, kullanılan malzemelerin kalitesi, işçiliğine göre fiyatlandırma yaptıklarını vatandaşların 0544 374 67 74 numaralı telefondan kendilerine ulaşarak teklif alabileceklerini aktardı. 

İşte bazı çalışmaların videoları: