Merkez Spor Kompleksinde Gerçekleştirilen tek listeyle gidilen kongrede Ak Parti Kahramanmaraş İl teşkilatının yeni yönetimi belli oldu. İşte Ömer Oruç Bilal Debgici Başkanlığında yeni yönetimdeki o isimler…
Ak Parti Kahramanmaraş Yeni Yönetim Kurulunun Asil Listesi Şu İsimlerden Oluştu.
1-Ahmet Alıcı
2-Ahmet Demirkol
3-Ahmet Saka
4-Ahmet Serkan Tanrıverdi
5-Ali Eken
6-Ali Özgül
7-Atila Kelebek
8-Aziz Gümüş
9-Bilge Danyıldız
10-Bünyamin Torun
11-Cevder Şekkeli
12-Cüneyt Doğan
13-Ender Umut Pabuççu
14-Fatih Işık
15-Fehim Aslantürk
16-Hakan Dereli
17-Hami Koç
18-Hanifi Çoşkun Ağdur
19-Hatice Çakar
20-İmirze Demir
21-İsrafil Karaboğa
22-Kevser Ardıç
23-Ahmet Akif Erdoğan
24-Mehmet Beşen
25-Mehmet Cihatsezal
26-Mehmet Kerem Uzun
27-Melike Hatipoğlu
28-Meral Şirikçi
29-Murat İldeniz
30-Murat Şahin
31-Mustafa Büüyükdereli
32-Mustafa Çimen
33-Mücahit Kara
34-Muhammet Necmettin Sertpolat
35-Nurseni Alagöz
36-Özkan Muslu
37-Özlem Özcan
38-Rahile Kümet
39-Rana Müştekin
40-Sefer Kılıç
41-Sibel Bilgiç
42-Süleyman Başaran
43-Yasemin Karaca
44-Yaşar Kanbur
45-Yunus Şahan
46-Yusuf Bayram Özpınar
47-Yusuf Kökünüz
48-Zekeriya Dağ
49-Zeynep Kahveci
Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri:
1-Fatih Pınar
2-Ebrar Ceyhan
3-Adem Arıcı
4-Hatice Kübra Ergin
5-Hasan Bisri Kemaloğlu
6-Merve Gül Zorkun
7-Mücahit Enes Pak
8-Mustafa Bulut
9-Beyza Kösen
10-Mehmet Uzun
11-Mehmet Akif Ağca
12-Mustafa Kekeç
13-Muhittin Bolat
14-Said Sulayıcı
15-Murat Kalkan
16-Zeliha Arslanhan
17-Mehmet Ceviz
18-Vedat Karadaş
19-Gülizar Sarı
20-Mustafa Kayaalp
21-Okan Açıksarı
22-Recep Nuri Kayabaşı
23-Yavuz Selim Kütükçü
24-Hazal Keklikçi
25-Kamil Çağrı Çiftçioğlu
İl Disiplin Kurulu Asil Üyeleri
1-Remzi Yenipınar
2-Mücahit Kabakçı
3-Furkan Bayazıt
4-Yunus Kaan Kısaca
5-Bünyamin Dokumacı
İl Disiplin Kurulu Yedek Üyeleri
1-Ahmet Bahar
2-Hikmet Özer
3-Ali Akmaz
İl Demokrasi ve Hakem Kurulu Asil Üyeleri;
İsmail Kıyak Bahri Özkömeç
Şerife Beyza Demirkol
İl Demokrasi ve Hakem Kurulu Yedek Asil Üyeleri;
Ömer Özdemir Emin Odabaşı
Büyük Kongre Asil Delegeleri;
Ömer Oruç Bilal Debgici
Ayşe Cesur
Ali Çam
Fatih Mehmet Erkoç
Fırat Görgel
Ahmet Özdemir
Hanefi Mahçiçek
Necati Okay
Hasan Sungur
İsmail Sarı
Harun Eskigün
Ufuk Önal
Mehmet Ali Şen
Yunus Emre Dalkıran
Nevzat Pakdil
Mehmet Sağlam
Osman Söyler
Feyzullah Tecirli
Büyük Kongre Yedek Delegeleri;
Mehmet Berk
Mehmet İnan
Bilal Eker
Banu Pakdil
Asuman Yavuz
Cemil Tuğrul Özdeşemeci
Edutalip Ceren
Dilek Çevik
Recep Firik