KASKİ, Evri'ye 24 km kanalizasyon hattı yapıyor

KASKİ, Evri'ye 24 km kanalizasyon hattı yapıyor

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi(KASKİ) Genel Müdürlüğü, Pazarcık ilçesi Evri Mahallesinde Kanalizasyon inşaatına başladı.

Kahramanmaraş’ı altyapı ağı ile örmeye devam eden KASKİ Genel Müdürlüğü, Evri Mahallesinde yıllardır süregelen kanalizasyon problemine müdahale ederek mahallede kanalizasyon inşaatı başlattı. Kanalizasyon hattı bulunmayan mahallede çeşitli çaplarda abone ve parsel bağlantıları, kanalizasyon ve kolektör hattı olmak üzere toplam 24 km kanalizasyon alt yapısı yapıyor. Çalışmanın tamamlanmasının ardından hatta görüntüleme yapılarak hattın işlerliği kontrol edilip Evri Mahallesine uzun yıllar hizmet edecek bir altyapı mahalle halkının hizmetine sunulacak.

Muhtar Yurdabakan’dan Teşekkür

Evri Mahalle Muhtarı Yahya Yurdabakan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “KASKİ Genel Müdürlüğünün kurulması ile birlikte talebimizi KASKİ yetkililerine ilettik. Etüd proje çalışmalarının titizlikle yürütülmesinin ardından çalışmalar başladı. Mahallemize bu hizmetin yapılmasında emeği geçen başta Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç olmak üzere KASKİ Genel Müdürümüz Mustafa Uzunlar ve ekibine mahallemizde yaşayan tüm vatandaşlar adına teşekkür ediyorum’’ Dedi.

ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR
YORUM YAP

17:13:32 - 18.07.2017


RADYO DİNLE
NÖBETÇİ ECZANELER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneler

CENAZE İLANLARI

Kahramanmaraş Cenaze İlanları

İLÇE BELEDİYELERİ
TWITTER #Kahramanamaraş
FACEBOOK /maraspusula
PUSULA ANKET
Kahramanmaraş'ın En Önemli Sorunu Nedir.?
BİYOGRAFİLER Bütün Biyografiler

Nurettin Canikli

Siyasetçi

Nurettin Canikli


Fatih Mehmet Erkoç

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Fatih Mehmet Erkoç

Mustafa Tuna

Siyasetçi

Mustafa Tuna

Jessica Alba

Manken

Jessica Alba